אודותינו

עורך דין אלעד וייסטוך מתמחה בתחומי המקרקעין, התכנון והבניה ותמ"א 38 ומשמש כמרצה במסגרת קורסים שונים לנדל"ן וכמנהל פורום תמ"א 38 באתר הפורומים המשפטיים.

 

יסודיות, מקצועיות, שרות אישי, ואדיבות – הופכים את עורך דין וייסטוך לגורם היעיל ביותר, שיוביל לתוצאה הטובה ביותר- ייעוץ משפטי מעמיק, התואם במדויק את צורכי הלקוח. עשרות לקוחות מרוצים, מעידים על טיפול מסור ואכפתי, ושילוב של מקצועיות וניסיון. 

 

מה הופך את עו"ד וייסטוך לבחירה המתאימה עבורך?

 

> מקצועיות חסרת פשרות

הטיפול המקצועי שלקוחות המשרד מקבלים הינו ברמה המשפטית הגבוהה, המקיפה והאינטנסיבית  ביותר.אנו יודעים כי התשתית להצלחה הנה הידע והבקיאות בתחומי המשפט השונים, ועל כן אנו מקפידים להתעדכן בחקיקה ובפסיקה באופן שוטף, וכן על השתלמויות מקצועיות שונות שבתחומי התמחותינו.

 

> טיפול אישי ונגיש

השירות שניתן על ידינו הוא שירות אישי. בתיקים שבטיפולנו, היחסים שנרקמים בינינו לבין הלקוחות הם יחסים חבריים ופתוחים, הבנויים על שיתוף פעולה והבנה. אנו זוכרים תמיד כי מי שמגיע אלינו זקוק לסיוע מקצועי, ולא פחות חשוב – למקצוען שיעמוד לצדו ברגעי האמת. אנחנו מקפידים להיות תמיד זמינים ללקוחותינו, ועל כן כל פנייה  נענית מיידית, בכובד ראש ובטיפול מסור.

 

> תפיסה עסקית ומשפטית רחבה

היכרות מעמיקה עם מכלול התחומים המשיקים לנושאי הנדל"ן בישראל, והניסיון הפרקטי בתחום מספקים ללקוח סל פתרונות שלם ועצות טובות, כך שכל עסקה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, מכל הבחינות. 

 

זקוקים ליעוץ משפטי מעמיק ומקצועי? עומדים לקראת ביצוע עסקת נדל"ן? צרו קשר עכשיו >

דרך מנחם בגין 12 רמת גן |  טל: 03-6122111|  פקס': 03-6122119|  דוא"ל: elad@weislaw.co.il

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתרים

שלח

תודה שפניתם אלינו!

 

הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.

טלפון: 

This field is required.

שם: 

This field is required.

דוא"ל: 

This field is required.

הודעה:

This field is required.

אלעד וייסטוך משרד עורכי דין - לוגו