הסכמי מכר דירות

 

עסקת המקרקעין הנפוצה ביותר היא  כמובן רכישת ומכירת דירה, אך למשק הבית הממוצע מדובר בעסקה הגדולה ביותר אותה יבצע במהלך חייו. 

גם אם מדובר בעסקה לא מסובכת המיוחד, נדרשת בה מומחיות ונסיון של עו"ד שמטפל בעסקאות מסוג זה. 

עו"ד המתמחה בתחום, יבדוק קודם לחתימת החוזה האם על הדירה קיימים חובות או שעבודים ויצור בהסכם את המנגנונים הדרושים על מנת שהקונים ישלימו את הרכישה באופן בטוח ויוכלו לרשום את הדירה על שמם בטאבו. 

עו"ד מקרקעין מנוסה ידע ליצור את לוח התשלומים התואם את צרכי הלקוח ומבטיח כי המשכנתא הקיימת על הנכס, תימחק בזמן והקונים יוכלו לרשום את המשכנתא שלהם בעיתוי המתאים. עו"ד המתמחה בעסקאות מכר ורכישת דירות ידע לנסח את החוזה עם כל התנאים הדרושים ולצפות פני עתיד על מנת להגן על הלקוחות מפני תקלות אפשריות.

 

נושא נוסף חשוב מעין כמוהו הוא נושא המיסוי. רכישת ומכירת דירה חייבת במיסים שונים כגון מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה ולעיתים אפילו מע"מ. חוקי המס משתנים חדשות לבקרים ורק עו"ד המתמחה ספציפית בתחום עסקאות מכר דירות ידע לעקוב אחר השינויים ולבדוק האם יחולו על העסקה מיסים כלשהם וכן מהן התנאים הנדרשים על מנת לקבל את הפטורים הקיימים מתשלום מיסים. עו"ד למכר דירות ידע לבדוק עוד קודם לכניסה לעסקה את חבויות המס הצפויות לרוכשים או למוכרים ולמצוא פתרונות שיסייעו להם להקטין ככל האפשר את נטל המס הצפוי.

 

המשרד מתמחה לאורך השנים בתחום זה, מעודכן בכל השינויים המתרחשים בחוקים השונים ונותן שירות טוב מקצועי ואדיב. המשרד ייצג עד כה עשרות ומאות לקוחות מרוצים מהשירות, הזמינות והמקצועיות, וחשוב מכל השלימו את העסקה באופן הבטוח והחלק ביותר.

 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות, התקשרו - 03-7217888

 


דרך מנחם בגין 12 רמת גן |  טל: 03-6122111|  פקס': 03-6122119|  דוא"ל: elad@weislaw.co.il

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתרים

שלח

תודה שפניתם אלינו!

 

הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.

טלפון: 

This field is required.

שם: 

This field is required.

דוא"ל: 

This field is required.

הודעה:

This field is required.

אלעד וייסטוך משרד עורכי דין - לוגו