תחומי עיסוק

ליטיגציה מסחרית ונדלנית

למשרד נסיון עשיר ביצוג בבתי המשפט השונים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי וכן בתחומי המקרקעין השונים, לרבות:

 

תביעות חוזיות, תביעות לפיצוי בגין ירידת ערך, עתירות מנהליות, תביעות העוסקות בבירור זכויות קניין, תביעות פינוי וסילוק יד, הסגת גבול, ליקויי בניה, בתים משותפים, תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, תביעות לפיצויים בגין הפרת הסכמי מכר, יזמות וקבלנות וכן לסעדים הצהרתיים וכספיים נלווים. כמו כן אנו מייצגים בהליכי התנגדות לצוואה בין אם מצד המתנגדים ובין אם מצד הנהנים מהצוואה מיד עם התרחשות המשבר או המחלוקת, אנו בוחנים בצורה מעמיקה את עובדות המקרה ואת המצב המשפטי הקיים. 

 

אנחנו מקדישים זמן ומחשבה לאסטרטגיה הכוללת, ורק לאחר מכן מחליטים על הטקטיקה. 

 

בהתאם לכך, אנו מתכננים את מהלכינו מראש, על מנת שלא "נגרר" אחרי האירועים אלא נוביל אותם בהתאם למטרה שסימנו לעצמינו. אנו יודעים כי התשתית להצלחה הנה הידע והבקיאות בתחומי המשפט השונים, ועל כן אנו מקפידים להתעדכן בחקיקה ובפסיקה העדכנית, וכן על השתלמויות מקצועיות שונות שבתחומי ההתמחות.

עו"ד מקרקעין

אנו מטפלים בעסקאות הנוגעות למכר מקרקעין מכל הסוגים, דירות, בתים, מגרשים לבניה, קבוצות רכישה, הרחבות קהילתיות, משקים חקלאיים, עסקאות בדמי מפתח, הסכמי שכירות עסקיים, ונכסים מניבים. אנו מטפלים באופן שוטף בעסקאות רבות באזור יהודה ושומרון ובקיאים בחוקים הקיימים באזור זה ובקשרי עבודה שוטפים עם המוסדות המנהלים את רישומי המקרקעין באזור אנו יודעים כי תפקידנו הוא לדאוג לכך שהלקוח יקבל את השקט הנפשי, ויבצע את העסקה בדרך היעילה והבטוחה ביותר.

החל מרגע בחינת כדאיות העסקה, דרך המשא ומתן המשפטי והמסחרי, תכנון המיסוי, הבדיקות השונות ברשויות, הכנת ההסכמים, וקבלת הבטוחות הנדרשות, עד לסיום העסקה ורישום הנכס על שם הלקוח. 

אנו עומדים בקשר עם הלקוח בכל שלב ומידעים אותו באשר להתקדמות העסקה, כמו גם על נקודות תורפה אפשריות, ככל שקיימות, וזאת על מנת שהלקוח יוכל לתכנן את צעדיו בשקט ובבטחה.

בקיאותנו ועיסוקינו השוטף בייצוג בבתי המשפט השונים, מסייעים לנו במהלך "תפירת" העסקה על מנת לדעת להיזהר ממכשולים שעלולים לצוץ, ואף לדעת לטפל בהם בצורה היעילה ביותר במקרים בהם מתעוררים קשיים בביצוע והשלמת ההסכם.הנכם מוזמנים ליצור קשר עימנו ולקבל פרטים נוספים.  לחצו כאן להשארת פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם. 

צרו קשר >

 

 

 

הסכם שכירות מסחרי

שוכר חנות?

בתהליך לשכירת שטח עסקי?בתחום שכירת נדל"ן עסקי חשיבות מרבית להתייעץ עם עו"ד המתמקד בתחום זה!למשרדנו ניסיון רב בפעילות ליווי שכירת שטח המיועד לחנויות, משרדים ועסקים שונים.לניסוח הסכם נכון, או שינוי הסכם המוצע ע"י קניון או משכיר יכולה להיות השפעה כלכלית גדולה בכל מקרה שהוא-בין אם בהארכת חוזה, סיום חוזה לפני הזמן, דרישות תשלום שונות המגיעות במהלך תפעול העסק וכו'.

כמו כן, המשרד מלווה עסקים במקרים של הפרת חוזה ותכנון פעולות מול שוכר\משכיר.התקשרו אלינו וקבעו פגישת היכרות וייעוץ ראשונית.

 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות, התקשרו - 03-7217888

 

בין התחומים בהם אנו מטפלים:

  • שכירת חנות
  • שכירת חנות במתחם קניות
  • שכירת משרד בבניין משרדים
  • שכירת משרד בבניין מגורים

עו"ד תמ"א 38

משרד עורך דין אלעד וייסטוך בעל ידע ונסיון בכל השלבים הדרושים לקידום פרויקט תמ"א 38, הן בחיזוק ושיפוץ (תמ"א 38/1) והן בהריסה ובניה מחדש (תמ"א 38/2) תוך ליווי העסקה בכל שלביה החל מניהול מו"מ, בדיקת זכויות הבנייה, חבויות המס, וקבלת הבטוחות המתאימות לצורך סיום העסקה וקבלת הדירות ועד לרישום הסופי בטאבו.

המשרד מלווה הן בעלי דירות והן יזמים המעוניינים להתקשר בעסקאות לקידום הליכי תמ"א 38. בחירת המסלול המתאים לבניין הספציפי הנה בעלת השלכות רבות שכן עסקה של תמ"א 38/1 לחיזוק ושיפוץ שונה לחלוטין מעסקה של תמ"א 38/2 להריסה ובנייה מחדש, הן מבחינת היבטי המיסוי החלים עליה, הן מבחינת הבטוחות המתאימות הן לדיירים והן ליזמים, והן באופן ועיתוי רישום הבית המשותף. כמו כן הבטוחות הנדרשות על ידי הבנקים בעסקות מעין אלו, הן הבנק המלווה את הפרוייקט הנותן את הערבויות לבעלי הדירות כמו גם לרוכשים החדשים, והן מבחינת הבנקים הנוכחיים המעניקים את המשכנתאות הקיימות לבעלי הדירות הקיימים בבניין.המשרד בקי ובעל נסיון בכל הסוגיות הקשורות לנושא הדייר הסרבן, התנגדויות דיירים לקידום הפרוייקט, התנגדויות להיתרי בנייה והגשת תביעות למפקח/ת על הבתים המשותפים לצורך קידום הפרוייקט.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות, התקשרו - 03-7217888

הסכמי מכר דירות

עסקת המקרקעין הנפוצה ביותר היא  כמובן רכישת ומכירת דירה, אך למשק הבית הממוצע מדובר בעסקה הגדולה ביותר אותה יבצע במהלך חייו. 

גם אם מדובר בעסקה לא מסובכת המיוחד, נדרשת בה מומחיות ונסיון של עו"ד שמטפל בעסקאות מסוג זה. 

עו"ד המתמחה בתחום, יבדוק קודם לחתימת החוזה האם על הדירה קיימים חובות או שעבודים ויצור בהסכם את המנגנונים הדרושים על מנת שהקונים ישלימו את הרכישה באופן בטוח ויוכלו לרשום את הדירה על שמם בטאבו. 

עו"ד מקרקעין מנוסה ידע ליצור את לוח התשלומים התואם את צרכי הלקוח ומבטיח כי המשכנתא הקיימת על הנכס, תימחק בזמן והקונים יוכלו לרשום את המשכנתא שלהם בעיתוי המתאים. עו"ד המתמחה בעסקאות מכר ורכישת דירות ידע לנסח את החוזה עם כל התנאים הדרושים ולצפות פני עתיד על מנת להגן על הלקוחות מפני תקלות אפשריות.

 

נושא נוסף חשוב מעין כמוהו הוא נושא המיסוי. רכישת ומכירת דירה חייבת במיסים שונים כגון מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה ולעיתים אפילו מע"מ. חוקי המס משתנים חדשות לבקרים ורק עו"ד המתמחה ספציפית בתחום עסקאות מכר דירות ידע לעקוב אחר השינויים ולבדוק האם יחולו על העסקה מיסים כלשהם וכן מהן התנאים הנדרשים על מנת לקבל את הפטורים הקיימים מתשלום מיסים. עו"ד למכר דירות ידע לבדוק עוד קודם לכניסה לעסקה את חבויות המס הצפויות לרוכשים או למוכרים ולמצוא פתרונות שיסייעו להם להקטין ככל האפשר את נטל המס הצפוי.

 

המשרד מתמחה לאורך השנים בתחום זה, מעודכן בכל השינויים המתרחשים בחוקים השונים ונותן שירות טוב מקצועי ואדיב. המשרד ייצג עד כה עשרות ומאות לקוחות מרוצים מהשירות, הזמינות והמקצועיות, וחשוב מכל השלימו את העסקה באופן הבטוח והחלק ביותר.

 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות, התקשרו - 03-7217888

הסכמי רכישה מקבלן

משרדנו מתמקד בטיפול בעסקאות לרכישת דירה מקבלן "על הנייר". 

מדובר בעסקה שונה באופן מהותי מעסקת מכר קיימת "יד שנייה", ולא כל עו"ד המייצג בעסקאות מכר רגילות, מכיר ועובד בייצוג בעסקאות רכישה מקבלן. בעסקה בה נמכרת דירה "על הנייר", חשוב ביותר לבדוק את הזכויות אותן רכש הקבלן. חשוב מאוד לברר האם מדובר במגרש שנרכש במכרז והאם הקבלן חתום על הסכמי פיתוח וחכירה מול הרשויות. במידה וזכויות הקבלן טרם נרשמו בטאבו, חשוב לברר כי הקבלן אכן בעל הזכויות להירשם וליצור בעסקה את המנגנונים על מנת להבטיח כי הזכויות יועברו בעתיד אל הרוכשים. בעסקאות מסוג קומבינציה, פינוי בינוי  או תמ"א 38, יש לבדוק היטב את החוזים מכוחם רכש הקבלן את הזכויות ולעמוד על כך כי בעלי המגרש נתנו את רשותם בשלב זה למכור את הדירה.

מעבר לכך, חזה מכר דירה מקבלן הנו הסכם ארוך בעל עשרות עמודים, ועל עו"ד המייצג לבדוק כי מדובר בתנאים סבירים ובלתי מקפחים. על עו"ד המייצג בעסקאות מעין אלו להיות בקי בחוקים רבים כגון חוק מכר דירות, חוק המקרקעין, חוק החוזים, חוק החוזים האחידים, על סעיפיהם הרבים והתקנות הרבות שיצאו מכוחם.

המשרד מתמקד לאורך השנים בייצוג רוכשים בעסקאות מגוונות של רכישה מקבלנים לרבות באמצעות קבוצות רכישה. כמו כן המשרד מטפל בעסקאות רכישת דירה בבניין העובר הליך של תמ"א 38 ובקי בסוגיות הייחודיות הקיימות לעסקה מסוג זה.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות, התקשרו - 03-7217888

דרך מנחם בגין 12 רמת גן |  טל: 03-6122111|  פקס': 03-6122119|  דוא"ל: elad@weislaw.co.il

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתרים

שלח

תודה שפניתם אלינו!

 

הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם.

טלפון: 

This field is required.

שם: 

This field is required.

דוא"ל: 

This field is required.

הודעה:

This field is required.

אלעד וייסטוך משרד עורכי דין - לוגו